Urzad Gminy w Ciepielowie

Piątek, 24 Stycznia 2020 roku,  do końca roku zostało  343 dni, imieniny: Felicja, Mirogniew, Rafał, Rafaela, Tymoteusz

III Majówka Disco Polo Ciepielów 2014

    Tłumy ludzi pojawiły się w słoneczne, niedzielne popołudnie 18 maja na Trzeciej Majówce Disco Polo Ciepielów 2014 o nagrody Wójta Gminy Ciepielów. Na fanów tej muzyki czekała nie lada gratka, bowiem na scenie zaprezentowało się aż siedem zespołów.
   Niedzielna impreza podzielona była na dwie części. W pierwszej, konkursowej zespoły rywalizowały o nagrody ufundowane przez wójta Artura Szewczyka. Zmagania muzyczne rozpoczął Cartezz, twórca takich utworów jak Snajper, Anioł i Diabeł czy Dziękuję Ci. Następnie scena została dosłownie opanowana przez niezwykle popularny w Internecie zespół Playboys. Przy hitach Nasza noc czy Myślę o tobie, publika – mimo wczesnej pory – bawiła się znakomicie, a pod sceną było naprawdę gorąco. Kolejna formacja – Casino (Nasza noc, Jeden numer) porwała z kolei najmłodszych fanów disco, którzy zapełnili scenę niemal do ostatniego skrawka podłogi. Repertuar dla starszych widzów zaprezentowała grupa Okej z piosenkami Najpiękniejsza na sali, Tyle sexu w sobie masz czy Kup moje ciało. Następnie na scenie pojawiły się panie (wraz z jednym panem) z formacji CamaSutra, a z głośników rozbrzmiały Jesteś ideałem i Smakuj moje ciało. Jako ostatni, w części konkursowej, wystąpił zespół Łukash z hitami Chciałbym ci powiedzieć, Mariolka, Bambina.
   Wybór najlepszego zespołu tegorocznej majówki należał do publiczności, która wyrażała swoje poparcie robiąc jak największy hałas. Oficjalnego pomiaru oraz wręczenia nagród dokonali organizatorzy – Wójt Gminy Ciepielów Artur Szewczyk oraz Andrzej Dąbrowski z agencji AD-ART. Serca ciepielowskiej publiczności zdobyła grupa Łukash, a za nimi uplasowały się formacje CamaSutra i Playboys. Zwieńczeniem niedzielnej imprezy był występ gwiazd wieczoru – grupy After Party, autorów wielu hitów muzyki disco polo: Wakacyjna Love, Bujaj się, Gotuję cały się czy Tylko ona jedyna.Zdjęcia i tekst: Tygodnik OKO

Dodano 02.06.2014

                                                                powrót