Urzad Gminy w Ciepielowie

Środa, 22 Maja 2019 roku,  do końca roku zostało  224 dni, imieniny: Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława, Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Nowy chodnik przy ul. Słonecznej w Ciepielowie

    Zakończyła się budowa chodnika przy ulicy Słonecznej w Ciepielowie. Chodnik o długości blisko 300 m połączył ciąg pieszy przy ulicy Batalionów Chłopskich z chodnikiem na ul. Źródlanej. W ramach inwestycji ulica Słoneczna została również oświetlona, zamontowano 4 lampy solarne LED z podwójnym niskonapięciowym oświetleniem LED i solarnym panelem polikrystalicznym. Łączny koszt inwestycji wyniósł 69 183,93 zł.
    Zakres prac obejmował: Ustawienie krawężnika betonowego na ławie betonowej, ustawienie obrzeży betonowych na ławie, ustawienie oporników na wjazdach, wykonanie podsypki piaskowej wraz z wykonaniem robót ziemnych, wykonanie podbudowy na wjazdach, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na wjazdach na podsypce cementowo piaskowej, wykonanie nawierzchni chodnika z kostki brukowej na podsypce cementowo piaskowej, roboty ziemne, montaż solarnych lamp parkowych LED.

Dodano 05.06.2014

                                                                powrót