Urzad Gminy w Ciepielowie

Sobota, 18 Stycznia 2020 roku,  do końca roku zostało  349 dni, imieniny: Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata, Małgorzata, Piotr, Pryska









Życzenia dla Policji i nowy radiowóz

    Z okazji Święta Policji, wójt gminy złożył na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku insp. Janusza Koziarskiego oraz nowego Kierownika Posterunku Policji w Ciepielowie asp. szt. Marka Biniędy - życzenia w imieniu mieszkańców gminy.
    Wraz z przekazaniem życzeń oraz okolicznościowego listu gratulacyjnego, podpisano również porozumienie o przekazaniu przez nasz samorząd dotacji w wysokości 20.000,-zł ( dwudziestu tysięcy złotych ) na potrzeby zakupu nowego radiowozu dla Posterunku Policji w Ciepielowie.
    Środki finansowego wsparcia zostały przekazane zgodnie z porozumieniem na Fundusz Policji Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej. Decyzję o przekazaniu dotacji na nowy samochód, Rada Gminy w Ciepielowie podjęła na 31 sesji w dniu 24 maja 2013 roku ( Uchwała Nr XXXI/177/2013 z dnia 24 maja 2013 roku w sprawie zgody na udzielenie z budżetu Gminy Ciepielów pomocy finansowej).
    Nowy radiowóz z pewnością przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa wśród naszych mieszkańców, skróci się czas reakcji i dojazdu na miejsce zdarzenia lub interwencji na terenie gminy Ciepielów.




Dodano 26.07.2013





                                                                powrót