Urzad Gminy w Ciepielowie

Sobota, 18 Stycznia 2020 roku,  do końca roku zostało  349 dni, imieniny: Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata, Małgorzata, Piotr, Pryska

ZŁOTE GODY

    Sześć par odebrało medale za "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Był też tort, życzenia od wójta i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego oraz symboliczne upominki. O odznaczenia dla par medalami "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” wystąpił wójt gminy do Prezydent RP. Na początku grudnia tego roku zostały one przekazane przez urząd wojewódzki. Uroczystość odbyła się 12 grudnia 2012 roku, w sali ślubów Urzędu Gminy Ciepielów. - Dostojni Jubilaci! Szanowni Państwo! W tym pięknym Jubileuszowym Dniu pragnę złożyć wszystkim „Złotym Parom” serdeczne gratulacje za chlubne przeżycie w związku małżeńskim długiej drogi życia.
Rocznica ślubu to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu wspólnego życia. Państwo 50 lat temu zawarliście związki małżeńskie. Od tego dnia wiedliście wspólne życie, pokonując wszelkie trudności narzucone przez los. Doczekaliście Złotego Jubileuszu. Te wspólne 50 lat to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. Pragnę w imieniu własnym oraz jako wójt gminy w imieniu wszystkich mieszkańców Gminy Ciepielów przekazać wszystkim Jubilatom życzenia na dalsze lata życia. Życzę wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci, wnuków i prawnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Diamentowych Godów, bo „Ludzie, którzy się kochają z całego serca, nigdy się nie starzeją". Wszystkiego najlepszego!!! – mówił wójt gminy Artur Szewczyk. Jubilatom długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu oraz zrealizowania wszystkich zamierzeń i planów, życzyła również Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Barbara Rojecka – Kostyra, a potem wraz z wójtem gminy, Przewodniczącym Rady Gminy Waldemarem Czaplą oraz Wice Przewodniczącym Rady Gminy Witoldem Chojakiem udekorowali jubilatów. Po raz pierwszy oprócz medali, listu gratulacyjnego, jubilaci otrzymali pamiątkową statuetkę w kształcie złotego serca, symbolizującego ich wieczną miłość. Był też tort specjalnie przygotowany na uroczystość złotych godów oraz tradycyjna lampka szampana. Na zakończenie uroczystości zrobiono wspólne pamiątkowe zdjęcie jubilatom. Lista osób, którym nadane zostały medale: Adam i Barbara Oko z Ciepielowa, Zdzisław i Wiesława Sałbut z Rekówki , Stanisława i Zofia Mazur z Ciepielowa, Stanisław i Teresa Zuba z Bąkowej, Adam i Janina Małaczek z Łazisk, Marian i Leokadia Siadaczka z Wielgiego.
Dodano 12.12.2012
                                                                powrót