Urzad Gminy w Ciepielowie

Piątek, 17 Stycznia 2020 roku,  do końca roku zostało  350 dni, imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Medaliści z PSP w Bąkowej X Jubileuszowego Turnieju Tenisa Stołowego

Z czterema medalami wrócili uczniowie PSP Bąkowa z Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Woli Soleckiej. Były to już kolejne X jubileuszowe zawody w tej dyscyplinie sportowej cieszącej się coraz większą popularnością w naszym regionie. W kategorii „żaków ”złoty medal i piękny puchar wywalczyła Nachyła Natalia, medal srebrny Kaczmarska Aleksandra oraz brązowy Nędzi Norbert . Miejsce czwarte zajął Strelke Michał. W kategorii „młodzików” medal brązowy zdobyła Sitek Angelika. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Sobania Karolina IV, Pawelczyk Patrycja V, Kaczmarska Emilia VII. Chłopcy w tej kategorii wiekowej uzyskali następujące wyniki : Wajs Wojciech zajął VII miejsce a Boniecki Dawid i Wajs Tomasz IX. Niezaprzeczalne walory zdrowotne sprawiły , że tenis stołowy zagościł w naszej szkole. Ponadto kształtuje osobowość , rodzi osoby przebojowe odporne psychicznie, potrafiące radzić sobie w trudnych sytuacjach. Stół pingpongowy i mała celuloidowa piłeczka mogą stać się początkiem wielkiej, nie tylko weekendowej przygody z tenisem stołowym.