Urzad Gminy w Ciepielowie

Wtorek, 12 Listopada 2019 roku,  do końca roku zostało  50 dni, imieniny: Czcibor, Cibor, Marcin, Renata, Renat, Witold, Witolda

ZAPROSZENIE

06-03-2009


ZAPROSZENIE na XV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, 14 marca 2009r.


W dniu 14 marca 2009 roku w Kielcach już po raz piętnasty odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Wystawie towarzyszą VIII Targi Przemysłu Drzewnego LAS-EXPO. W roku ubiegłym, w czternastej edycji targów AGROTECH i LAS-EXPO wzięło udział 392 wystawców z 13 krajów: Belgii, Czech, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Włoch oraz Polski. Wystawcy zaprezentowali w sumie ponad 500 maszyn i urządzeń. Targi AGROTECH i LAS-EXPO odwiedziło ponad 30 000 zwiedzających.
AGROTECH to jedna z większych w Europie imprez wystawienniczych poświęconych technice rolniczej. Od kilku lat co roku targi notują kolejne rekordy -zarówno pod względem liczby wystawców, jak i liczby zwiedzających. Na targach AGROTECH można obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego prezentowaną przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów. Podczas targów można zapoznać się z bogatym asortymentem sprzętu dla rolnictwa. Na tle wystawców zagranicznych polska oferta handlowa prezentuje się bardzo dobrze i konkurencyjnie. Wystawiane są również urządzenia ogrodnicze, środki do produkcji rolnej i akcesoria dla rolnictwa. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem rolników z całego kraju, a także specjalistów zajmujących się techniką rolniczą oraz studentów i uczniów szkół rolniczych. Targi LAS-EXPO, odbywające się w tym samym terminie, co targi rolnicze AGROTECH, to promocja nowoczesnych rozwiązań technologicznych przy pozyskiwaniu i obróbce drewna, a także prezentacja ofert dla firm świadczących usługi związane z przemysłem drzewnym i gospodarką leśną. Podczas targów wystawcy zaprezentują m.in. narzędzia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami.

Zapisy na wyjazd dla rolników przyjmowane są w Urzędzie Gminy w Ciepielowie w pokoju nr. 17 ( II piętro) u p. inspektora Mariusza Borka.
Do wyjazdu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL, adresu zamieszkania oraz wpłata 12 zł tytułem obowiązkowego ubezpieczenia oraz biletu wstępu. Zapisy tylko i wyłącznie osobiście. Liczba osób ograniczona. O wyjeździe decyduje kolejność zgłoszenia. Zapisy będą przyjmowane do dnia 13 marca 2009 roku do godziny 15:00. Wyjazd odbędzie się w dniu 14 marca 2009 roku o godzinie 7:30. Zbiórka przed Urzędem Gminy w Ciepielowie.


                                            powrót

'); ?>